Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Dôležité vedieť

Registrácie do všetkých PTC spoločností sú bezplatné. Nenechajte sa oklamať podvodníkmi,                 ktorí  žiadajú akekoľvek poplatky. 


Ak sa chcete registrovať do niektorých PTC spoločností je nevýhnutne mať účet v jednej z online         bank ako je PayPal, AlertPay alebo MoneyBookers. A to z dôvodu aby vás vyplatili. Ak                       nemáte účet ani v jednej zo spomínaných spoločností, a nedôverujete online bankam,                     možete použíť účet vášho kamaráta, či hociakej osoby ktorej dôverujete.


Pri prehliadaní reklám nesmiete mať otvorených viac ako jednu reklamu od tej istej spoločnosti.          Vždy musíte počkať daný časový interval (15-30 sec) kým vám vypíše, že máte zaplatené.               Až potom ju zavrite a otvorte si ďalšiu. Urýchliť sa to dá jedine tak,  že si otvoríte všetky                 vaše PTC stranky uložené v záložkach, každú na         novej karte. Teraz môžete otvárať po                 jednej reklame z každej PTC. O chvíľu ich pozatvárajte a choďte na   ďalšiu.


Ďalej je veľmi dôležité, aby ste pri klikaní nemali aktívne žiadne rozšírenia typu AdBlock,                     NoScript vo vašom prehliadači. Pri platených e-mailoch, si overte nastavenia e-mailovej                 schranky. Aby tieto maily neboli posielané do SPAM zložky vašej schránky.


Nikdy nepoužívajte autoclicker! Je to software na stiahnutie, ktorý kliká za vás. Rýchlo vás                 odhalia a zrušia členstvo bez toho aby vás vyplatili.    

TOPlist